O mně

Václav Vojtěch poradenství v podnikání a exportuZdravím Vás …
podle všeho je vám slovo “potenciál” blízké. Mám to stejně … :))

Jmenuji se Václav Vojtěch a prožívám báječná léta. Po 25 letech v zahraničních společnostech se věnuji revitalizaci českého podnikatelského prostředí. Spojuji ve své práci českou kreativitu a improvizaci, švýcarskou přesnost, německou důslednost a rakouskou komunikativnost. A výsledek?

Výsledkem jsou úspěšné projekty s vysokou etickou hodnotou a nečekaným přínosem pro mé klienty. Těch úspěšných velkých projektů jsou dnes stovky. Doma i v zahraničí.

Používám své strategické myšlení, představivost a pozitivní orientaci na výsledky … Je to o novém úhlu pohledu, o komunikaci a záměru prospět. To může být váš profit.

A ještě maličkost, … oběma stranám se to musí vyplatit :))

Stačí to takhle o mně? Nebo spíš čekáte nějaké příběhy? Pokud ano, tady je jeden za všechny …

V roce 1988 jsem dostal nabídku od poradenské firmy DMC v Mnichově. Hledali někoho pro projekt u firmy SIEMENS. Šlo o adaptaci služeb DFN (Deutsches-Forschungs-Netz) pro systémy SINIX. Do úkolu patřily i změny protokolů vícevrstvé architektury CCITT X.400 a další úkoly. Včetně otestování a zavedení na vědeckých pracovištích v rámci univerzitního projektu VULCAN. Měl jsem na to půl roku a čekaly se výsledky. Pokud zadání moc nerozumíte, tak jste na tom stejně, jako tenkrát já. Jenže já jinou možnost neměl.

U firmy SIEMENS v Neuperlachu v Mnichově tenkrát pracovalo několik tisíc lidí. Mnoha z nich se můj úkol týkal, neboť pro každou vrstvu, se kterou můj projekt souvisel, existovalo zvláštní pracoviště s desítkami lidí. Úkol jsem tenkrát vyřešil. Přivedl jsem jednotlivé speciality k jednomu stolu, vysvětlil situaci a odpovědí bylo – to přece není žádný problém. A tak úkol vyřešili za mne, já ho jen „zorganizoval“. A mě šéf poklepal na rameno.

A tak tomu může být i u vás. Vše máte k dispozici a potenciály je třeba jen objevit a uvolnit.

To, že dobré nápady, strategie a orientace na budoucnost patří k mým silným stránkám, jsem si ověřil mockrát. Měl jsem možnost je uplatnit u nesčetných projektů při zavádění komplexních výpočetních systémů do středních i větších podniků. Několik let u korporátních klientů s obratem nad 100 mil. EUR a řadu let u malých a středních podniků. Vždy jsem vedle splnění základních požadavků dokázal projektům dát navíc, něco ze svých nápadů, organizačního talentu a zlepšovacích návrhů.

Je to vše o spolupráci, potenciálu a novém náhledu na zaběhlé stereotypy.

Jsem žijící a tvořící výzvou … a tuto přináším i Vám

Sjednejme si schůzku. Tlačítko k tomu najdete v hlavním menu.