Udržitelný růst firmy Jak udržet tempo růstu. A mít přehled o důležitém dění. A čas na strategické řízení.

Někdo tomu říká problémy růstu. Vše jde hladce, firma expanduje. A najednou se vývoj zadrhne. Ekonomické  ukazatele, nálada ve firmě, psychický stav majitelů to potvrzují.

Je třeba změna. Včas. A využít potenciály, které často díky operativě nevidíte. Nebo nemáte kapacitu či dostatek pracovníků, kteří by je využili.

Pro koho to je

Pro majitele a vedoucí pracovníky firem, které vyrostly poměrně rychle, a kteří chtějí zajistit, aby tento růst byl dlouhodobě udržitelný. Pro majitele firem, kteří se dostali na hranici kapacit a potřebují více času na strategické řízení.

Nebo více času na věci, které je baví a které byly u zrodu firmy. A přesto potřebují mít přehled o tom, co se ve firmě děje.

„Pohled zvenčí“ může být krátký a hodně přinést. Třeba zjistíte, kolik peněz zbytečně vyhazujete z okna. Nebo budete klidněji spát.

Pokud se cítíte osloveni, máte …

3 možnosti, jak začít

1

Stáhněte si přiložený test a odpovězte si sám pro sebe relevantní otázky. To může být dobrý začátek.

Dotazník si stáhněte zde: Dotazník-udržitelný-růst-firmy-V01

2
  1. Navštivte jeden z termínů ochutnávek a nechte se inspirovat typickými situacemi, a příklady objevení potenciálů. V diskusi můžete položit otázky, které vám pomohou dál. Možná budeme mít i čas se vaším případem exemplárně zabývat. Prosím, na akci se přihlašte alespoň 3 dny před termínem. Ať mám čas vám přihlášení závazně potvrdit.
  2. Nebo se přihlašte na přehledový seminář Pelmel – poradenská všehochuť. Najdete jej v kalendáři všech akcí.
3

Pro rozhodné je vhodný tento třetí bod. Navrhněte schůzku u vás, a na ní vaši individuální situaci probereme. Zpracovaný test z bodu 1 nebo návštěva ochutnávky dle bodu 2 nám pomůže, není ale podmínkou. Úvodní rozhovor vás pochopitelně nestojí ani korunu.

Našli jste něco, co vás zaujalo?

Využijte kontaktní formulář zde nebo volejte +420 773 871 718